Irit Polak

Founder and CEO at Zu Consulting LTD

     

הצוות של איתן שמיר מלוה את החברה שלי במשך 3 שנים אחרונות בכל ההיבטים: עובדים, הסכמים מסחריים, סכסוכים משפטיים, משאים ומתנים ובכל נושא משמעותי אחר בו אנחנו זקוקים לסיוע משפטי. אבל מעבר לסיוע המשפטי המופלא שאנחנו מקבלים מהצוות, זו הכתובת להתייעץ בכל תחום. החשיבה מחוץ לקופסה, הדאגה לעסק שלנו כאילו היה שלהם הוא משהו שהולך כחוט שני בכל נושא ונושא בו אנחנו עובדים עם המשרד. התחושה היא של הגנה תמידית ועטיפה מכל כיוון אפשרי היא זו שמלווה אותנו בעבודה עם איתן שמיר. אני מאוד ממליצה על הצוות הנפלא הזה לליווי משפטי של כל עסק.

LinkedIn

Yohan Cohen

Co-founder & CEO at ARCYTEC

     

We have been working with Eitan for 2 years now. As a start-up we needed to review contract proposals, protect our IP as well as making sure that the contracts are enforceable. We needed to make sure NDAs are protecting us or know their limitations, we needed to prepare an option plan. In addition we had needs for consultation on the legal aspects of employee employer relations and limitations. Eitan and his team diligently supported us regarding all of the above. they have been always been very reactive and very pleasant to work with, taking the time to really understand the need / the situation to propose the best alternative. We are totally satisfied with the work done so far, the professionalism and Eitan's very good communication skills.

LinkedIn

ניל גולדברג

איש עסקים

     

אני עובד עם איתן והצוות כבר מס שנים. היכולת של איתן להבין ולייעץ בתהליכים עסקיים בינלאומיים מורכבים, היא ראשונה במעלה מבחינתי. איתן מקצוען אמיתי שמביא איתו מצד אחד נסיון משפטי עשיר ומאידך הבנה עסקית עמוקה ונדירה באיכותה. וכל זה מגיע בשילוב עם אישיות כובשת ונעימה שממש כיף לעבוד לצידה. ממליץ בחום!

ניר שמילה

VP of Sales at Unicell & Smoove

     

כל ארגון ששואף להיות מוביל בתחומו, חייב לנהל ולתחזק סביבו את אנשי המקצוע הטובים ביותר בכל תחום שאינו ליבת העסק. משרד עו"ד איתן שמיר וצוותו מעניקים לנו טיפול משפטי ברף הגבוה ביותר. עו"ד איתן שמיר, מצליח לשלב בין יכולות משפטיות מובהקות לצד הבנה עסקית רחבה- מה שמסייע לנו כארגון להחליט ממקום מאד שלם. היכולת של ע"ד שמיר לשלב זמינות גבוהה, לצד יכולת בניהול מהלכים שחלקם פרוצדוראליים ומורכבים, מאפשרים לנו כארגון לחסוך משאבי זמן ניכרים.אנו רואים בעו"ד שמיר ובצוותו שותף עסקי משמעותי, להמשך הצמיחה של הארגון ומוקירים את פועלו!

LinkedIn

יונתן שחר

מייסד ובעלים, SMOOVE

     

איתן והצוות מלווים אותי ואת החברה שנים ארוכות, החל מטיפול בנושאי כוח אדם, הסכמים מסחריים-טכנולוגיים ועד ייצוג בעסקאות מאוד משמעותיות. לאיתן רטוריקה מופלאה והוא יודע לעמוד על זכויות לקוחותיו כמו אריה בדיונים חיצוניים ולא פחות חשוב, גם לנהל את לקוחותיו ולכנס בדיונים הפנימיים. התכונות שמבדלת את איתן מ-99% מעורכי הדין שפגשתי, הן היצירתיות והנחישות שהוא מביא לשולחן. אלו תכונות שאסור לאף עסק צומח לוותר עליהן. הכל עם חיוך רחב ולב ענק. ממליץ בחום לכל מי שמחפש סיירת מטכ"ל משפטית לצידו.

LinkedIn

Gal Inbar

Executive Director at Pittsburgh Israel Innovation

     

אני עובד עם איתן במסגרת עסקית שאותה שנינו משרתים, כאיש הפיתוח העסקי, אני מביא הזדמנויות מבושלות לקראת עבודה משותפת - הפצה, שת"פ, טכנולוגיות, השקעות וכד', ואיתן צריך לקחת את העקרונות עליהם כבר הסכמנו ולפתח אותם לידי חוזה, עליו שני הצדדים יסכימו לחתום. מי שהתנסה בתהליכים כאלו, אם עו"ד לא מסונכרן ב 100% על התהליך העסקי ועל הדרך בה הארגון שהוא משרת עושה עסקים, הדרך לגיהנום קצרה. איתן - מקצוען, מבין עניין, קצר, קולע, משאיר את האגו באפסנאות ובא כדי לעשות שדברים יקרו ויזוזו קדימה, ואיפה שאפשר - אפילו משעשע. תענוג לעבוד ביחד!

LinkedIn

Natasha Epstein

Co Founder at Blue Water Shield

     

איתן הוא הרבה מעבר לעורך דין - הוא גם חבר ויועץ עסקי, ומתייחס לעסק שלנו כאילו היה שלו. הוא חושב מהר, יצירתי, גמיש ומחוץ לקופסה, ובעולמות המשתנים של שירותי המודיעין, חשיבה מסוג זה נדרשת במיוחד. כשאנחנו מדברים איתו - אין " אי אפשר", תמיד יש "איך כן" - אך זה, מבלי להתפשר ולו לרגע על ההגנה על האינטרסים שלנו. אנו ממליצים בחום!

LinkedIn

Shani Sade Goldstein

(לבקשת הממליצה, לא פורסמו פרטים מזהים)

     

איתן הוא בדיוק האישיות שהיית רוצה לידך אם נקלעת להליך משפטי. הוא איש מקצוע שניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות - חד, בקיא, מעמיק, רהוט, בעל ראיית לייזר להליך המשפטי ומנוסה ביותר. אבל מעבר לכך, ברמה האישית, הוא יודע להרגיע, להכניס לפרופורציות, לתבל בהומור ולהוביל בביטחה בתהליך מורכב ולא פשוט מבחינה רגשית. מומלץ בחום רב!

Noam Zolberg

CEO and Entrepreneur

     

עו"ד איתן שמיר מביא ערך רב יותר מיעוץ משפטי גרידא. הניסיון העיסקי, התבונה והחשיבה היצירתית המאפיינות את ההתנהלות והשירות האישי, מייחדים את עו"ד שמיר מאחרים.

LinkedIn

Ilan Gez

Founder at Studio Ten Tip

     

איתן סייע לי בהגנה על זכויות קניין רוחני. ממליץ על איתן, חד וחלק. שרות לעניין. התייחסות מקצועית וללא פשרות. חשיבה מחוץ לקופסא. כתיבה עניינית ורהוטה. עכשיו אני רגוע...

LinkedIn

Moran Cohen

Product Manager, FOODY.CO.IL

     

פנינו לעורך דין איתן שמיר במטרה לנסח לנו תקנון חדש לאתר שהקמנו, אתר הe-commerce של Foody.co.il. הדרישה הייתה לספק לנו תקנונים שיקיפו את כל תחום האיקומרס החדש (שלא היה מוכר לנו), שיתאימו לכל הצרכים שלנו, וכל זה בזמן קצר של כמה ימים ספורים בגלל הלחץ להעלות את האתר לאוויר. השירות היה מהיר ואיכותי וקיבלנו את כל התקנונים בזמן מבלי שהיינו צריכים לספק הרבה מידע מהצד שלנו. תודה איתן!

Aviram Kordovani

     

נעזרתי באיתן במסגרת דרישת פיצוי נזיקין והתנהלות משפטית מול חברה גדולה איתן נרתם לעזרתי במלוא המרץ אסף את כל המידע ובנה את הטענות בצורה מקצועית ומנוסה. הטיפול בנושא מקיף ועמוק. מהרגע שהתקשרתי עם איתן הרגשתי שאפשר לסמוך עליו ושבעזרתו נשיג את התוצאה המיטבית נועצתי בעורכי דין אחרים אבל לא התרשמתי שהם נרתמים לנושא ברצינות ובמקצועיות הראויה מומלץ בחום

רפאל חי

סמנכ"ל ושותף, "איתי שלומי - רף גבוה"

     

איתן היקר, אני רוצה להודות לך על מקצוענות ושירותיות בלתי רגילה! עבדתי עם עורכי דין בעבר ואף אחד מהם לא טרח להשקיע כל כך הרבה בלהסביר לי את המשמעויות והדקויות שיש בכל שורה בהסכמים שבנית לנו. תודה על זה שאתה יודע לשקף ולהגיש את המסרים בצורה הטובה ביותר כאילו אתה בנעליים שלי, מעריך מאוד ויודע שיש לי גב משפטי איתן כמוך🙏🏻

מיטל גולדברג

בעלים, בי"ס ללימוד עברית - iveit_with_meital

     

הגעת אלייך מהמלצות חמות, וללא ספק זו הייתה החלטה נכונה. הכי אני אוהבת את הכנות שלך, הזמינות, מענה על שאלות, הכל תמיד נגיש וברור. מרגישים שאתה עושה את העבודה שלך מכל הלב, באמת אוהב אותה ועושה את המקסימום למען הלקוחות. כל השירותים שקיבלתי ממך היו לשביעות רצוני לחלוטין. הכל נעשה בצורה מקצועית (מאוד!). והיום אני כבר חלק מאלו שממליצים עלייך בחום ❤️

עינב מנשה - בעלים ומנכ"ל

עינב מנשה - me. BY EINAV MENASHE

     

חווית השירות והמקצועיות שקיבלתי מאיתן הייתה באמת מעל ומעבר לכל שיעור. הגדלת ראש מעל למצופה, שאילת כל השאלות האפשריות כדי שהכל יהיה הכי מדויק שיש, זמינות, מענה נעים ומפורט תמיד - ומעל להכל: יחסי אנוש מעולים, סבלנות והכל תמיד באדיבות ובשמחה ורצון אמיתי וטהור לעזור ולסייע בכל דבר! באמת ממליצה בחום לכל בעל עסק להיעזר באיתן לדברים הקטנים והגדולים כאחד. כיף לדעת שיש אנשים כ"כ מקצועיים וטובים, שבאמת אפשר לסמוך עליהם בדברים החשובים.

קארין הררי, רו"ח

הררי רואי חשבון

     

איתן היקר! תודה רבה על שירות מכל הלב! על מענה מקצועי ויסודי וגם בשעות לא שעות.. והכל בחן ובשמחה שמיוחדים לך. בפגישה שלנו עלו הרבה תובנות ודברים חשובים שמאוד משמעותיים לכל עסק. המכתב המפורט להפליא עם כל הדברים שצריכים שיפור ודיוק . שמחתי מאוד שקבלתי את השירות הזה ממך. תודה רבה קארין 🌷

בן לוי

מנכ"ל ובעלים, ליווי כושר ותזונה נכונה Fit_by_Ben

     

כמו שאני עושה בכל הזדמנות, אני חייב להמליץ בחום על איתן, לאורך כל התהליך בניית החוזים,האירועים שעלו בדרך ולכל שאלה שעלתה גם,איתן הפגין רמה יוצאת דופן של מקצועיות, מסירות ושירות ברמה שלא ציפיתי אחד הדברים שהכי מעריך באיתן היא הסבלנות האין סופית שלו. הוא תמיד נשאר לצידי והקדיש את הזמן והמאמץ הדרושים עד שהייתי מרוצה לחלוטין מהתוצאות. הזמינות שלו מעוררת השתאות - הוא תמיד זמין להתייעצות, בין אם בווטסאפ או בשיחת טלפון, והיענותו המהירה הקלה עלי מאוד בתהליך. בכל פעם שאפילו אחד העובדים ואנשי הצוות שלי רצו להתייעץ הוא ישר קפץ לעצה ומחפש תמיד לתת 110% אני אדם מאוד פרפקציוניסט והאמת.. שלא משנה כמה אחפש אין לי מילה אחת רעה להגיד מעבר למקצועיות שלו, אני מעריך מאוד את הגישה של איתן. הוא אף פעם לא מנסה להחליט בשבילי, אלא מכוון אותי לקבל את ההחלטות הטובות ביותר לטווח הארוך, כדי להגן על האינטרסים שלי ועל העסק שלי. הידע הנרחב והניסיון שלו ניכרים היטב, והוא עזר לי להבין את עולם החוזים והמשפט בצורה בהירה ונגישה. השירות שקיבלתי מאיתן עלה בהרבה על הניסיון שלי עם עורכי דין אחרים בעבר. הגעתי אליו דרך המלצה מפה לאוזן, וברור לי לגמרי מדוע הוא זוכה למוניטין כה מעולה. אני יותר מאשר שמח להעביר את ההמלצה הלאה ולעודד אחרים להיעזר בשירותיו המצוינים של איתן. אין לי ספק שהוא יספק ללקוחותיו ייצוג מסור ואיכותי, בדיוק כפי שעשה עבורי. זה האיש,אתם לא תתחרטו, בן לוי.

בת שחר ניסן

בעלים, Storit, סדנאות רילס וצלמת אופנה

     

איתן שמיר הוא העורך דין מספר אחת במדינה. סבלני, חד, הכל בהתאמה אישית ועד לפרטים הכי קטנים. שירותי ומקסים. בנה לי את כל החוזים לעסק ותמיד היה זמין עבורי לכל שאלה והתייעצות.

ניצן לנדמן

ניצן לנדמן - שיווק משפיענים

     

בתור עסקים, לעיתים נרגיש שהחוק פוסח עלינו, ותכלס? זה גם הדבר האחרון שיש לנו זמן להתעסק בו בין כל המשימות והמחויבות של היום יום. נתקלתי לא פעם בדילמות ושאלות שהייתי צריכה עברום סיוע משפטי ואיתן הוא בדיוק איש המקצוע שחיפשתי. היכולת שלו להנגיש נושא כל כך רחוק ממני, לדבר איתי בגובה עיניי ולתת לי תחושה שהכל משליטה שווה כל שקל. שירות פנומנלי ומקצועי וממשיכה להמליץ לכל בעלי העסקים שנקרים בדרכי

ענת קלאודיה שאול

סטודיו להפקת תכנים חנוכיים

     

הלקוח במרכז ! אצל איתן זו לא סיסמה. מהרגע שקיבלתי עליו המלצה חמה הרגשתי שאני בידיים טובות. הוא רואה לאורך כל הדרך את טובת הלקוח ועושה את הדברים בצורה מקצועית, ברורה קלילה ונעימה מבחינתי, הוא זה שילווה אותי עוד שנים כי אתו מאוד מהר הופכים למשפחה 😊

יעקב רוזן

ייבוא ושיווק רהיטים

     

הוא היה עשר! איש חריף וחד, מאוד מיוחד.

ירדן לוין

ירדן לוין - מאמנת עסקית 🎗️| עסקים • תודעה • שיווק •מכירות

     

הוא מהמם, אני מפנה אליו הרבה אנשים מרוב שהייתי סופר מרוצה ממנו! הוא מקצועי, שירותי, זמין לכל שאלה, סבלני ומסביר כל דבר. אני לא ממהרת להמליץ על בעלי מקצוע אבל איתו זה באמת בלב שלם כי ממש מגיע לו! הם עשו עבורי את העבודה במהירות שלא ציפיתי לה, הבינו את החשיבות שהייתה לזה בשבילי ואני ממש ממליצה עליו בחום!

דודי מגל - מנכ"ל

גט יו בע"מ, שירותי הדרכה

     

ממליץ מאוד! איתן מספר אחת ומאוד מקצועי בתחומו.

ליאור בן נפתלי

Lior Ben Naftali || Content Creator || UGC 🎗️

     

מה אגיד ומה אומר אתה מספר 1 בארץ! שירות ברמה הכי גבוהה שיש, הקשבה, הכלה לכל הבקשות ורגישות למקצוע הסופר פרוץ ורגיש שלי, בחירה מדויקת 🙏🏻✨🥹