Irit Polak

Founder and CEO at Zu Consulting LTD

הצוות של איתן שמיר מלוה את החברה שלי במשך 3 שנים אחרונות בכל ההיבטים: עובדים, הסכמים מסחריים, סכסוכים משפטיים, משאים ומתנים ובכל נושא משמעותי אחר בו אנחנו זקוקים לסיוע משפטי. אבל מעבר לסיוע המשפטי המופלא שאנחנו מקבלים מהצוות, זו הכתובת להתייעץ בכל תחום. החשיבה מחוץ לקופסה, הדאגה לעסק שלנו כאילו היה שלהם הוא משהו שהולך כחוט שני בכל נושא ונושא בו אנחנו עובדים עם המשרד. התחושה היא של הגנה תמידית ועטיפה מכל כיוון אפשרי היא זו שמלווה אותנו בעבודה עם איתן שמיר. אני מאוד ממליצה על הצוות הנפלא הזה לליווי משפטי של כל עסק.

LinkedIn

Yohan Cohen

Co-founder & CEO at ARCYTEC

We have been working with Eitan for 2 years now. As a start-up we needed to review contract proposals, protect our IP as well as making sure that the contracts are enforceable. We needed to make sure NDAs are protecting us or know their limitations, we needed to prepare an option plan. In addition we had needs for consultation on the legal aspects of employee employer relations and limitations. Eitan and his team diligently supported us regarding all of the above. they have been always been very reactive and very pleasant to work with, taking the time to really understand the need / the situation to propose the best alternative. We are totally satisfied with the work done so far, the professionalism and Eitan's very good communication skills.

LinkedIn

ניל גולדברג

איש עסקים

אני עובד עם איתן והצוות כבר מס שנים. היכולת של איתן להבין ולייעץ בתהליכים עסקיים בינלאומיים מורכבים, היא ראשונה במעלה מבחינתי. איתן מקצוען אמיתי שמביא איתו מצד אחד נסיון משפטי עשיר ומאידך הבנה עסקית עמוקה ונדירה באיכותה. וכל זה מגיע בשילוב עם אישיות כובשת ונעימה שממש כיף לעבוד לצידה. ממליץ בחום!

ניר שמילה

VP of Sales at Unicell & Smoove

כל ארגון ששואף להיות מוביל בתחומו, חייב לנהל ולתחזק סביבו את אנשי המקצוע הטובים ביותר בכל תחום שאינו ליבת העסק. משרד עו"ד איתן שמיר וצוותו מעניקים לנו טיפול משפטי ברף הגבוה ביותר. עו"ד איתן שמיר, מצליח לשלב בין יכולות משפטיות מובהקות לצד הבנה עסקית רחבה- מה שמסייע לנו כארגון להחליט ממקום מאד שלם. היכולת של ע"ד שמיר לשלב זמינות גבוהה, לצד יכולת בניהול מהלכים שחלקם פרוצדוראליים ומורכבים, מאפשרים לנו כארגון לחסוך משאבי זמן ניכרים.אנו רואים בעו"ד שמיר ובצוותו שותף עסקי משמעותי, להמשך הצמיחה של הארגון ומוקירים את פועלו!

LinkedIn

יונתן שחר

מייסד ובעלים, SMOOVE

איתן והצוות מלווים אותי ואת החברה שנים ארוכות, החל מטיפול בנושאי כוח אדם, הסכמים מסחריים-טכנולוגיים ועד ייצוג בעסקאות מאוד משמעותיות. לאיתן רטוריקה מופלאה והוא יודע לעמוד על זכויות לקוחותיו כמו אריה בדיונים חיצוניים ולא פחות חשוב, גם לנהל את לקוחותיו ולכנס בדיונים הפנימיים. התכונות שמבדלת את איתן מ-99% מעורכי הדין שפגשתי, הן היצירתיות והנחישות שהוא מביא לשולחן. אלו תכונות שאסור לאף עסק צומח לוותר עליהן. הכל עם חיוך רחב ולב ענק. ממליץ בחום לכל מי שמחפש סיירת מטכ"ל משפטית לצידו.

LinkedIn

Gal Inbar

Executive Director at Pittsburgh Israel Innovation

אני עובד עם איתן במסגרת עסקית שאותה שנינו משרתים, כאיש הפיתוח העסקי, אני מביא הזדמנויות מבושלות לקראת עבודה משותפת - הפצה, שת"פ, טכנולוגיות, השקעות וכד', ואיתן צריך לקחת את העקרונות עליהם כבר הסכמנו ולפתח אותם לידי חוזה, עליו שני הצדדים יסכימו לחתום. מי שהתנסה בתהליכים כאלו, אם עו"ד לא מסונכרן ב 100% על התהליך העסקי ועל הדרך בה הארגון שהוא משרת עושה עסקים, הדרך לגיהנום קצרה. איתן - מקצוען, מבין עניין, קצר, קולע, משאיר את האגו באפסנאות ובא כדי לעשות שדברים יקרו ויזוזו קדימה, ואיפה שאפשר - אפילו משעשע. תענוג לעבוד ביחד!

LinkedIn

רומן מקסימנקו

Co-founder & Head of Technology and Design at Neo Brands Inc.

עובד עם המשרד של סשה ואיתן כבר יותר מ3 שנים. ובכל פעם מחדש מקבל טיפול מסור, מהיר ומקצועי שאין כמותו. שירות ברמה הכי גבוהה שיש, סשה ואיתן תמיד איתך בגובה עיניים ומאוד מאוד נעים לעבוד איתם.

LinkedIn

Shlomo Peeri

Global VP Human Resources at NaanDanJain

אני שמח להמליץ על עו"ד סשה בוגטירוב והצוות. חברת נען-דן ג'יין השקייה בע"מ באופן כללי ואני הח"מ, שלמה פארי באופן אישי, נעזרנו בעו"ד סשה והצוות בנושאים רבים ומגוונים בכל הקשור לדיני עבודה. אחד הנושאים המרכזיים ו"הכבדים" בהם עו"ד סשה והצוות טיפלו היה מול הסתדרות העובדים הכללית החדשה ונציגות עובדי המפעל, בתביעה נגד החברה במסגרת סכסוך קיבוצי, בהתדיינות מול שני הגופים הנ"ל, במו"מ איתם ולבסוף בהגעה להסכם המקובל על כל הצדדים והחתימה עליו. עו"ד סשה והצוות עשו עבודה יסודית, ידעו לעמוד על שלהם (לפי האינטרסים של החברה), הראו בקיאות רבה ועמוקה בתחום ההסכמים הקיבוציים, ולאורך כל הדרך נתנו לנו את ההרגשה שיש על מי לסמוך ושהם מלווים אותנו בכל מה שצריך. אני ממליץ על עו"ד סשה והצוות בכל פה ובטוח שכל חברה / אדם פרטי שיבחרו לעבוד איתם יתברכו בעבודה מסורה, יסודית ומקצועית.

LinkedIn

Einat Levy-Langer

Owner at ESAO-Human Resources

סשה והצוות מלווים אותי במהלך השנים האחרונות במהלכן זכיתי לשירות איכותי, מקצועי ויסודי. מעבר למקצועיות, הדגש על היחס החם, והשירות האישי - הם אלו שעושים את ההבדל האמיתי. ממליצה בחום! בכל פנייתי קיבלתי טיפול מקצועי, מהיר, ויצירתי, הוצעו לי פתרונות מדויקים לכל בעיה/שאלה, קיבלתי עדכונים בזמן אמת, והסברים על האפשרויות העומדות לרשותי לצורך השגת התוצאה הכי טובה עבורי. תודה!

Liza Rappoport Musheev

Automation Developer at SolarWinds

אני רוצה להמליץ בחום על סשה והצוות שלה שייצגו אותנו בתביעה משפטית אזרחית. מהפגישה הראשונה סשה הפגינה ידע נרחב ומקצועיות רבה, הסבירה הכל לפרטי פרטים, ופרשה בפנינו את שלל האפשרויות על מנת שנוכל לקבל את ההחלטה הנכונה עבורנו. סשה והצוות עשו את כל הדרוש על מנת להביא לתוצאת ניצחון. כשהגיע יום הדיון, וראינו את אופן הצגת הטיעונים וייצוגינו, היה לנו ברור יותר מתמיד שעשינו את הבחירה הנכונה. סשה, תודה שהיית לצדנו ונלחמת עבורנו, בזכותך סיימנו את ההליך בהצלחה, במהירות, יעילות, ללא משקעים מיותרים, והצלחנו לשים את כל ההליך הזה מאחורינו.

LinkedIn

Natasha Epstein

Co Founder at Blue Water Shield

איתן הוא הרבה מעבר לעורך דין - הוא גם חבר ויועץ עסקי, ומתייחס לעסק שלנו כאילו היה שלו. הוא חושב מהר, יצירתי, גמיש ומחוץ לקופסה, ובעולמות המשתנים של שירותי המודיעין, חשיבה מסוג זה נדרשת במיוחד. כשאנחנו מדברים איתו - אין " אי אפשר", תמיד יש "איך כן" - אך זה, מבלי להתפשר ולו לרגע על ההגנה על האינטרסים שלנו. אנו ממליצים בחום!

LinkedIn

Shani Sade Goldstein

(לבקשת הממליצה, לא פורסמו פרטים מזהים)

איתן הוא בדיוק האישיות שהיית רוצה לידך אם נקלעת להליך משפטי. הוא איש מקצוע שניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות - חד, בקיא, מעמיק, רהוט, בעל ראיית לייזר להליך המשפטי ומנוסה ביותר. אבל מעבר לכך, ברמה האישית, הוא יודע להרגיע, להכניס לפרופורציות, לתבל בהומור ולהוביל בביטחה בתהליך מורכב ולא פשוט מבחינה רגשית. מומלץ בחום רב!

Noam Zolberg

CEO and Entrepreneur

עו"ד איתן שמיר מביא ערך רב יותר מיעוץ משפטי גרידא. הניסיון העיסקי, התבונה והחשיבה היצירתית המאפיינות את ההתנהלות והשירות האישי, מייחדים את עו"ד שמיר מאחרים.

LinkedIn

Ilan Gez

Founder at Studio Ten Tip

איתן סייע לי בהגנה על זכויות קניין רוחני. ממליץ על איתן, חד וחלק. שרות לעניין. התייחסות מקצועית וללא פשרות. חשיבה מחוץ לקופסא. כתיבה עניינית ורהוטה. עכשיו אני רגוע...

LinkedIn

הדס רז ארגמן

ברצוני להמליץ על משרד עו"ד סשה בוגטירוב וצוותה. אני מועסקת במחלקת משאבי אנוש במוסד בריאותי גדול. זכיתי לקבל ליווי צמוד של סשה והצוות בלא מעט תיקים משפטיים ובירורים משמעתיים מרגע הכנתם ועד הייצוג בבית משפט. הם היו קשובים, הבינו מיד את הצרכים, הפכו נוסחים מסורבלים לפשוטים ונהירים וייצגו אותנו חדורי אמונה בצדקתינו.

LinkedIn

Maya Sever

HR Professional, Abraham Hostels and Tours

סשה מקצועית ושירותית! ליוותה אותי במספר לא מבוטל של תיקים בדיני עבודה. תמיד זמינה לשיחה והתייעצות, איכפתית ומחוייבת והכל במאור פנים. ממליצה בחום!

LinkedIn

Moran Cohen

Product Manager, FOODY.CO.IL

פנינו לעורך דין איתן שמיר במטרה לנסח לנו תקנון חדש לאתר שהקמנו, אתר הe-commerce של Foody.co.il. הדרישה הייתה לספק לנו תקנונים שיקיפו את כל תחום האיקומרס החדש (שלא היה מוכר לנו), שיתאימו לכל הצרכים שלנו, וכל זה בזמן קצר של כמה ימים ספורים בגלל הלחץ להעלות את האתר לאוויר. השירות היה מהיר ואיכותי וקיבלנו את כל התקנונים בזמן מבלי שהיינו צריכים לספק הרבה מידע מהצד שלנו. תודה איתן!

Aviram Kordovani

נעזרתי באיתן במסגרת דרישת פיצוי נזיקין והתנהלות משפטית מול חברה גדולה איתן נרתם לעזרתי במלוא המרץ אסף את כל המידע ובנה את הטענות בצורה מקצועית ומנוסה. הטיפול בנושא מקיף ועמוק. מהרגע שהתקשרתי עם איתן הרגשתי שאפשר לסמוך עליו ושבעזרתו נשיג את התוצאה המיטבית נועצתי בעורכי דין אחרים אבל לא התרשמתי שהם נרתמים לנושא ברצינות ובמקצועיות הראויה מומלץ בחום